Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Власник черкаського «Азоту» ще вірить у діалог із Росією
03 листопада 2014, 14:31 Друк

Власник черкаського «Азоту» ще вірить у діалог із Росією.

Лідери ділових та політичних кіл України, країн ЄС та Росії 3 листопада на круглому столі у Відні обговорять майбутнє української економіки після проведення дострокових парламентських виборів та напередодні формування нового складу уряду України. Про це повідомляє прес-служба співорганізатора заходу - Федерації роботодавців України, яку очолює власник черкаського «Азоту» Дмитро Фірташ.

У форумі, зокрема, візьмуть участь Глава Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ, Президент Російського союзу промисловців та підприємців Олександр Шохін, Віце-президент асоціації BusinessEurope, Президент Конфедерації роботодавців Латвії Віталійс Гавриловс, Голова Німецького агропромислового альянсу Франц-Георг фон Бюссе та інші офіційні особи.

На форумі обговорять перспективи створення єдиного економічного простору ЄС-Україна-Митний союз (з 2015 року почне діяти Євразійський економічний союз Росії, Білорусі, Казахстану та Вірменії, який було створено на базі Митного союзу). Міжнародний форум організовано громадською організацією «Німецько-Український форум», Комітетом Східного партнерства та Федерацією роботодавців України. 

«Дуже важливо, що ми обговорюємо те, як угода про поглиблення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС вплине на українську економіку та агропромисловий сектор зокрема», – відзначив Карл-Георг Вельманн, голова Німецько-Української парламентської групи у Бундестазі.

«Для стабілізації ситуації у Європі дуже важливий відкритий діалог за участі усіх зацікавлених сторін. Знайдені компромісні рішення будуть сприяти якнайшвидшому врегулюванню ситуації в Україні. Ми сподіваємось, що вони також стануть основою для розвитку економіки України, Європи та Росії у довгостроковій перспективі», – відзначив Дмитро Фірташ, Глава Федерації роботодавців України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Воля!!! 03.11.2014 20:20
У Фірташа мабуть з головою не дружить.Яка співпраця з московітско-фашисткими окупантами?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Власник черкаського «Азоту» ще вірить у діалог із Росією