Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Суд перешкодив непрофесійному закопуванню в дороги 120-х мільйонів
03 листопада 2014, 14:47 Друк

Суд перешкодив непрофесійному закопуванню в дороги 120-х мільйонів.

Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення першої інстанції, яким було задоволено позов прокурора та визнано незаконними договори, укладені між Службою автомобільних доріг в Черкаській області з одним із переможців тендерних процедур по виконанню робіт з ремонту автомобільної дороги. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Як повідомлялось раніше, службові особи вказаної установи визначили переможцем тендерних процедур юридичну особу, технічні можливості якої не відповідали умовам закупівлі, та уклали з нею договори про ремонт автодороги державного значення на загальну суму понад 120 млн грн.  

З метою усунення порушень законодавства та запобігання незаконного використання бюджетних коштів прокуратурою області до господарського суду заявлено позов про визнання недійсними трьох договорів про закупівлю послуг за бюджетні кошти, який у липні поточного року було задоволено. Не погоджуючись з рішенням суду, відповідач сподівався на його оскарження в апеляційному порядку, проте безпідставно.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Суд перешкодив непрофесійному закопуванню в дороги 120-х мільйонів