Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Школа з Чигиринщини розвивається завдяки новим проектам та партнерам
03 листопада 2014, 16:39 Друк

Школа з Чигиринщини розвивається завдяки новим проектам та партнерам.

У Боровицькій школі Чигиринського району вже давно не покладаються на підтримку держави. Директор каже: фінансування можливо було б і непоганим, однак постійно виникають проблеми із казначейством. Тож кошти для ремонтів, оновлення матеріальної бази доводиться шукати самотужки, повідомляє ГромЧе.

– Ми постійно відслідковуємо конкурси на кращі проекти, залучаємо благодійників. Лише таким чином і вдається вирішувати власні проблеми, – відзначає директор закладу Віктор Наконечнюк.

Така робота дає результати – ще п’ять років тому у школі було встановлено сучасні котли для опалення. Крім того, у закладі встановлено сучасні вікна та двері, що також дозволяє заощаджувати.

– Завдяки цьому економимо як мінімум 20% вугілля. Мріємо ще й теплотрасу утеплити, оскільки на ділянках, під якими вона проходить, навіть узимку зеленіє трава – такі шалені тут втрати тепла! Нещодавно відправили відповідний проект у посольство Японії. Сподіваємося на позитивне вирішення, адже інакше питання не зрушити. Йдеться про величезні для нас кошти – близько 80 тисяч гривень, – констатує Віктор Васильович.

Створюючи проекти, неодмінно зустрінеш і тих, хто допоможе їх втілити в життя. Так почалася співпраця школи з Громадянським рухом «За процвітання Черкащини». Нещодавно активісти руху передали Боровицькій школі новенький спортивний інвентар та музичний центр.

– У цій школі усі працюють на результат і це прекрасно! – відзначає голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. – Такі творчі та активні люди дають надію на новий розвиток Черкащини. Я рада, що нам вдалося їм допомогти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Школа з Чигиринщини розвивається завдяки новим проектам та партнерам