Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Голова ЛНР передрікає появу «Черкаської республіки Новоросії»
03 листопада 2014, 18:04 Друк

Голова ЛНР передрікає появу «Черкаської республіки Новоросії».

Число республік Новоросії збільшуватиметься, вважає новообраний глава самопроголошеної Луганської народної республіки Ігор Плотницький.

 "Вони не змогли придушити дух народу, придавити - так, тимчасово приборкати, але неможливо перемогти. Все пройде, і страх пройде. Нацизм не вічний, він грубий, він важкий, він вбиває, він же спалює книги, але він не вічний. Народ прокинеться, і вже сам народ буде розбиратися. З'являться нові республіки, і Вінницька нова республіка, і багато інших: Запорізька, Херсонська, Черкаська, Чернігівська. і це все не за горами ", - заявив в понеділок журналістам Плотницький, передають «РИА-новости».

При цьому Плотницькій зазначив, що це не пов'язано з підготовкою ополченцями війни. На його думку, народ кожної з областей України налаштований проти київської влади. 

Нагадаємо, 2 листопада в самопроголошених Донецькій і Луганській народних республіках відбулися вибори голів регіонів і депутатів народних рад. За підсумками підрахунку 100% протоколів, главою ДНР обраний чинний прем'єр-міністр Олександр Захарченко, в ЛНР перемогу здобув чинний глава республіки Ігор Плотницький. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #1 Юрий 03.11.2014 23:29
Предурок необразованный этот Игорь Плотницкий.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Голова ЛНР передрікає появу «Черкаської республіки Новоросії»