Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Завдяки виборам, до райдержадміністрацій Черкащини нарешті дійшов Skype
04 листопада 2014, 12:14 Друк

Завдяки виборам, до райдержадміністрацій Черкащини нарешті дійшов Skype.

Жителі обласного центру  зітхнуть із полегшенням, бо центр Черкас уже не перетворюватиметься на стоянку чиновницьких автомобілів. А в райцентрах радітимуть економії коштів на бензині і часу на поїздках до обласного начальства. 

Це стане можливим завдяки проведенню нарад в он-лайн-режимі, коли люди можуть спілкуватися, не виходячи за межі свого кабінету в райдержадміністрації. Очікується, що он-лайн-наради по Skype керівництво області і районів буде проводити вже з наступного року, повідомляє Департамент комунікацій ОДА.

Районним державним адміністраціям та структурним підрозділам обласної державної адміністрації передано на баланс програмно-апаратні комплекси й обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення, що були надані області Центральною виборчою комісією. 

– При експлуатації такого технічного обладнання, ми зможемо в адміністрації проводити он-лайн-наради за участю працівників Департаментів та представників районних державних адміністрацій, – зазначає заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль. – Це дозволить економити кошти й час, зокрема тих, хто приїжджає до обласного центру з віддалених регіонів області.

Кожен Департамент  та район отримав у використання в середньому по 10 таких програмно-апаратних комплексів. У складі кожного з них: один ноутбук, дві веб-камери та інше додаткове обладнання.

Віталій Володимирович зазначає, що при необхідності проведення наради,  такі комплекси встановлюються у кабінеті голів РДА, на присутніх налаштовується веб-камера, у свою чергу, в облдержадміністрації вмикають одну камеру в залі нарад.

Для проведення таких нарад можна використовувати безкоштовні програмні технології, зокрема «Skype», – сказав Віталій Коваль та  поділився власним досвідом проведення наукових конференцій, в яких брали участь 10-11 глядачів, серед яких були учасники й з інших країн світу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Завдяки виборам, до райдержадміністрацій Черкащини нарешті дійшов Skype