Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Умань та Черкаси – перші за захворюваністю на грип та ГРВІ
04 листопада 2014, 17:57 Друк

Умань та Черкаси – перші за захворюваністю на грип та ГРВІ.

Головне управління Держсанепідслужби в Черкаській області заспокоює нижчими ніж зазвичай показниками захворюваності на грип та гостро-респіраторні вірусні інфекції, але водночас шокує низькими показниками профілактичних щеплень в області. З початку епідемічного сезону 2014-2015 років, щеплено проти грипу 175 осіб, що складає 0,9 % від запланованої кількості. Цей показник був би ще нижчим, якби 55 черкащан не вирішили все-таки одержати щеплення проти вірусу в останній тиждень жовтня. 

За цей період, в Черкаській області захворіло 4 932 осіб, що становить 0,4 % від загальної кількості населення, з них 3 290 – діти, віком до 17 років (66,7 %). Порівняно з минулим тижнем, на 1,3% збільшився темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослих, та на 15,6% - серед дітей до 17 років.

У цілому в області рівень захворюваності нижче епідемічного порогу, розрахованого на жовтень, на 20,5 %. Перевищення епідпорогів не зареєстровано на жодній адміністративній території. Епідемічна ситуація без особливостей, характерна для нинішньої пори року.

Найвищі показники захворюваності на 10 тисяч населення за тиждень зареєстровано в: м. Умань (62,5), м. Черкаси (60,1), Золотоніському (42,2), Черкаському (41,9), Городищенському (40,3) районах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Умань та Черкаси – перші за захворюваністю на грип та ГРВІ