Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Суд остаточно поховав надії порошенківця
05 листопада 2014, 12:00 Друк

Суд остаточно поховав надії порошенківця.

Київський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення Черкаського окружного адміністративного суду, який не знайшов підстав для перерахунку голосів в 200-му одномандатному виборчому окрузі (м.Умань). Про це йде мова в рішенні суду. 

Перерахунку вимагав кандидат в народні депутати від Блоку Петра Порошенко Віталій Чудновський, який стверджував про розбіжності між внесеними відомостями в електронну базу ЦВК та даними протоколів. 

Але вагомих доказів на підтвердження своїх слів кандидат надати так і не зміг. Зате його звинувачення спростували письмові пояснення членів окружкому і дільничних комісій. 

Тож переможцем у 200-му окрузі став самовисуванець Антон Яценко. За нього проголосували 49 687 виборців - це більше 57% голосів. Кандидат-порошенківець Віталій Чудновський узагалі фінішував третім, із результатом 10 390 голосів. 

Найцікавіше мабуть те, що обох чоловіків у велику політику привела Юлія Тимошенко – Яценко був у БЮті «мозковим центром», а Чудновський – її особистим охоронцем.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Суд остаточно поховав надії порошенківця