Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаська міськрада вирішила «запустити дурочку»?
05 листопада 2014, 12:02 Друк

Черкаська міськрада вирішила «запустити дурочку»?

Дивним та незрозумілим було рішення останньої сесії Черкаської міської ради, що стосувалося закупівель для військових у зоні Антитерористичної операції. Депутати вирішили не закуповувати тепловізори для військових в зону АТО, а замість них придбати генератори та більшу, ніж передбачалося раніше, кількість захисних шоломів.

Як пояснив депутат Руслан Зоря,  від закупівлі тепловізорів вирішили відмовитися через проблеми з завезенням цієї техніки в Україну. Перемовини з можливими постачальниками цієї продукції завершилися безрезультатно. 

Утім, волонтери і різноманітні фонди та громадські організації давно та успішно справляються з означеними проблемами і забезпечують військових тепловізорами. Ці прилади допомагають знешкоджувати ворога в темну пору доби, і тому дуже потрібні та актуальні для наших військових в зоні АТО. За бажання, можна було б знайти механізм вирішення цих колізій. Та й сума «зависла» чималенька, 1,6 мільйона гривень, і цього могло б вистачити на 20 тепловізорів. 

Ще 9 вересня міська рада прийняла рішення щодо забезпечення надання допомоги українським військовим, які здійснюють боротьбу з тероризмом на Сході України, зокрема, проведення закупівлі необхідних для особового складу речей (бронежилетів, навігаторів, тепловізорів, біноклів, касок тощо). На ці витрати з інших джерел передбачили 1,6 мільйона гривень. І тільки зараз з’ясовується, що рішення виконати неможливо, і взагалі треба закуповувати інші речі і т.д. В радянські часи таке явище називали просто - «запускати дурочку». 

Що таке - «запустити дурочку»? Це - радянський бюрократичний аналог «в городі бузина, а в Києві дядько». В мініатюрі відомого радянського сатирика Аркадія Райкіна йдеться про радянський військовий завод, де керівник популярно пояснює, що коли приходить телеграма, в якій питають про відвантаження насосів, треба відповісти: «Колеса відправлені на Урал». Після чергового запиту з приводу насосів директор підприємства телеграфує у відповідь: «Кури повиздихали, висилайте телескоп». І так – до нескінченності.

Але чи зрозуміють це родичі військових, які щодня ризикують життям у зоні АТО?


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #2 Чигиринець 07.11.2014 12:40
Ганьба владі, яка тільки щоки надуває а щось зробити не може. Якого біса платити податки та ще купувати за свої гроші обмундирування солдату? Якщо держава не в змозі освоїти гроші крім закопування в землю, це діагноз. Накипіло!
 
 
#1 Ярослав Нищик 05.11.2014 12:24
Було б добре, пишучи про якісь речі, мати елементарне про це уявлення
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаська міськрада вирішила «запустити дурочку»?