Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Страшно, аж жуть: розпочато 19 кримінальних проваджень за фактами порушень закону під час виборів
05 листопада 2014, 13:22 Друк

Страшно, аж жуть: розпочато 19 кримінальних проваджень за фактами порушень закону під час виборів.

Виконувач обов’язків прокурора області Іван Шевченко поінформував журналістів про стан додержання вимог виборчого законодавства на території області на позачергових виборах Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

До органів прокуратури області надійшло 24 заяви і повідомлення з питань порушень виборчого законодавства, з них 20 скеровано до органів внутрішніх справ, 2 до відповідної окружної виборчої комісії та 1 до слідчого відділу прокуратури області.

Заяви стосувались питань втручання у роботу територіальних виборчих комісій, вчинення тиску на їх членів, погроз заподіяння шкоди життю та здоров’ю кандидата у народні депутати, незаконної агітації, пошкодження невідомими особами агітаційних матеріалів, підкупу виборців та інших порушень виборчого законодавства.

 «На сьогодні до органів внутрішніх справ області надійшло 146 заяв та повідомлень указаної категорії, з яких 19 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Зокрема, 5 з них за фактами перешкоджання здійсненню виборчого права; 3 – за надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікацію виборчих документів; 2 - за підкуп виборців; 2 – за викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства; 1 – за погрозу або насильство щодо державного чи громадського діяча та 1 – за погрозу вбивством», - зауважив Іван Шевченко.

У кримінальному провадженні за фактом підкупу виборців громадянину вже повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудові розслідування у всіх кримінальних провадженнях тривають та перебувають на постійному контролі керівництва прокуратури області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Страшно, аж жуть: розпочато 19 кримінальних проваджень за фактами порушень закону під час виборів