Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Керівника обласного управління юстиції нарешті звільнили
06 листопада 2014, 11:37 Друк

Прес-служба Департаменту комунікацій Черкаської ОДА повідомляє що наказом Міністерства юстиції України від 23.09.2014 № 2097/к припинено державну службу начальника Головного управління юстиції у Черкаській області Вадима Корчаки.

Колишнього головного юриста звільнили, скориставшись його багатоденною відсутністю на робочому місці, що вочевидь не має нічого спільного з численними обов’язками державного службовця на такій відповідальній посаді. Нагадаємо, що звільнення Корчаки кілька місяців вимагали представники Майдану та Люстраційного комітету.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції від 11 вересня 2014 року № 1976/к «Про проведення службового розслідування стосовно Корчаки В.М.» у період з 15 по 17 вересня 2014 року комісією Міністерства юстиції проведено службове розслідування стосовно начальника Головного управління юстиції у Черкаській області Корчаки Вадима Миколайовича.

У ході розслідування встановлено порушення Корчакою В.М вимог статті 10 Закону України «Про державну службу», положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та норм Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Керівника обласного управління юстиції нарешті звільнили