Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Виробники алкогольного фальсифікату «попали» майже на мільйон гривень
07 листопада 2014, 12:38 Друк

Правоохоронці конфіскували в одному з черкаських гаражів саморобних горілчаних виробів вартістю 900 тис.гривень. Судовим слідством встановлено, що організована група, до складу якої входило 3 черкащан, в період з серпня 2013 по квітень 2014 років в місті Черкаси незаконно виготовляла у гаражних приміщеннях лікеро-горілчані вироби та збувала їх жителям Черкаської та Київської областей, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Вказаних осіб визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. ч. 1, 2 ст. 204 КК України, а саме: у незаконному виготовленні, зберіганні та збуті підакцизних товарів організованою групою. Суд погодився з позицією державного обвинувача та призначив підсудним покарання у вигляді штрафу у сумі 51 тис грн з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Державна фіскальна служба вважає покарання виробників алкогольного фальсифікату в вигляді штрафів неефективним, і пропонує зробити його більш жорстким, до 3-х років позбавлення волі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Виробники алкогольного фальсифікату «попали» майже на мільйон гривень