Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокуратура знайшла порушення в Головному управлінні ветеринарної медицини
10 листопада 2014, 12:49 Друк

Прокуратура Черкаської області провела перевірку додержання вимог Законів України «Про адміністративні послуги» та «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» в Головному управлінні ветеринарної медицини в Черкаській області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області. Встановлено, що посадовими особами Головного управління усупереч вимогам законодавства не забезпечуються принципи відкритості та прозорості інформації про адміністративні послуги, оперативність, своєчасність їх надання, а також доступність та зручність для суб’єктів звернень.

Неналежно виконуються передбачені Законом обов’язки щодо видачі довідково-інформаційних матеріалів про адміністративні послуги та безоплатного поширення таких матеріалів у приміщеннях, в яких здійснюється прийом суб’єктів звернень.

У порушення вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» у повідомленнях про проведення перевірки не зазначається дата початку та закінчення планового заходу. Повідомлення особисто керівнику або уповноваженій особі не вручаються та не направляються рекомендованим листом.

Мають місце порушення вимог законодавства при проведенні позапланових перевірок.

Таким чином, проведення перевірок в діяльності суб’єктів господарювання з недотриманням встановленого порядку є незаконним втручанням в господарську діяльність та порушенням конституційних засад підприємницької діяльності.

Допущенню вказаних вище порушень при здійсненні державного контролю та незастосуванні всіх законодавчих важелів впливу на порушників вимог ветеринарних норм та правил сприяють прорахунки в організаційній та колегіальній діяльності Головного управління ветеринарної медицини в Черкаській області.

За результатом перевірки 24 жовтня поточного року прокуратурою області на адресу керівництва вказаної установи внесено подання з вимого усунути порушення та притягнути винуватих осіб до відповідальності.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокуратура знайшла порушення в Головному управлінні ветеринарної медицини