Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаських чиновників налякали погрози з Facebook
10 листопада 2014, 18:35 Друк

Керівники вісьмох департаментів Черкаського міськвиконкому просять міліцію, СБУ та прокуратуру захистити їх від погроз у мережі Facebook, які несуть загрозу їхньому життю і здоров’ю. 

Про це йде мова в зверненні до правоохоронних органів від керівників Департаментів архітектури, економіки та розвитку, управління справами, фінансової політики, житлово-комунального комплексу, освіти та гуманітарної політики, організаційного забезпечення, соціальної політики.

Звернення підписали керівники вищеозначених департаментів – Артур Савін, Ірина Удод, Володимир Шабанов, Наталія Джуган, Андрій Наумчук, Марина Бакланова, Лілія Маліщук, Володимир Коцюруба.

Причина що порушила мир і спокій чиновників – «зависання» коштів, що були виділені міською радою на закупівлю обмундирування і техніки для військових у зоні АТО. Лише через два місяці з’ясувалося, що освоїти 1,6 мільйона гривень неможливо, через що міська рада була змушена змінити їх цільове призначення. Про це вже писала «Ремарка».

Голова тимчасової контрольної комісії міської ради з питань допомоги Збройним силам України Руслан Зоря звинуватив чиновників міськвиконкому у саботажі. Оскільки вони два місяці не підписували угоди з постачальниками техніки, яких знаходила комісія, і тільки потому повідомили, що не мають права здійснювати такі закупівлі. У підсумку втрачено час, і невідомо чи вдасться взагалі щось придбати для армії за кошти черкаського бюджету. 

Аргумент службовців – що жодних резолюцій про укладання угод вони в очі не бачили, а нецільове використання бюджетних коштів тягне на тюремний строк до 8-х років. 

Оскільки чинне законодавство визначає чіткий перелік засобів які дозволено купувати за бюджетні гроші (рації, генератори, бензопили та обігрівачі), то і вимога придбати шоломи та бронежилети є примусом до протиправних діянь. 

Директори департаментів стурбовані, що винесення Русланом Зорею цієї теми в Facebook викликало шквал негативу на їхню адресу. А це може призвести до незворотних наслідків, зазначають керівники. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаських чиновників налякали погрози з Facebook