Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах та Чигирині запалювали тризуб і співали гімн
10 листопада 2014, 18:39 Друк

Масштабна патріотична акція «Україна – це Я!» відбулася на Черкащині 8 листопада, повідомляє ГромЧе. Разом із усією країною, у Черкасах та Чигирині люди зібралися на центральних площах і разом запалили Герб України, заспівали Гімн та склали обітниці.

«На акцію черкащани приходили з оберегами для наших солдат. Вдалося назбирати два ящики листів, плакатів, різноманітних талісманів для українських бійців, – констатує координатор акції у Черкасах, директор Палацу молоді Ірина Тітовська. – На центральну площу міста цього дня прийшли кілька сотень черкащан. На площі панувала неймовірна атмосфера!»

До акції долучився цього вечора і Чигирин. Фотозвіт на своїй сторінці виклала редактор районної газети «Чигиринські вісті» Наталя Лебеденко.

 «Сьогодні чигиринці підтримали Всесвітню акцію “Україна – це Я !”. Зібравшись цього осіннього вечора на площі в центрі древньої гетьманської столиці, ми склали обітницю вірності і любові своїй Батьківщині. Перев”язавши передпліччя жовтими стрічками, ми заявили про свою солідарність з нашими воїнами-захисниками, адже там , в зоні АТО, саме перемотаний жовтим скотчем солдатський рукав є відзнакою військової служби Україні. В ході флеш-мобу також було підписано спільні петиції про наше палке бажання щоб припинилось криваве протистояння і настав мир в Україні» – написала вона на своїй сторінці у Facebook. 

Масштабна патріотична акція «Україна – це Я!» відбулася одночасно в усіх великих містах України. Підписані українцями обітниці, організатори планують передати російським опозиціонерам для оприлюднення у Росії, а зібрані під час акції обереги підтримають морально-патріотичний дух наших солдат.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах та Чигирині запалювали тризуб і співали гімн