Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Безробіття по-черкаськи: одним біда, іншим - легка нажива
10 листопада 2014, 21:21 Друк

Сумнівні кадрові агенції наживаються на черкащанках, що готові заплатити гроші за пошук підходящої роботи. Про це в своєму репортажі згадує портал «Вчасно».

Педагогу із вищою освітою, що заплатила за надану вакансію 100 гривень, запропонували роботу мерчендайзера…

«Для того, щоб розставляли пляшки з пивом на прилавок, я заплатила 100 грн. невідомо кому? Таку роботу я і сама могла знайти», – з розчаруванням говорить Світлана.

Допомога кадрових агентств у пошуці роботи можлива, але, за логікою речей, оплата має бути вже після надання послуги. Будьте пильними, слідкуйте, щоб не вийшло так, як у відомому фільмі: «Утром – деньги, вечером – стулья», радить автор статті.

Теперішня економічна ситуація не дає надії черкащанам знайти хорошу та оплачувану роботу. В деяких районах, на одну вакансію претендує 28 осіб.

За даними дослідження, проведеного українським відділом Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, середня кількість претендентів на одну вакансію в Україні в третьому кварталі 2014 складає 5,1, в Києві - 5,6, - пише видання «Деньги».

В цілому по Україні найбільшим попитом серед роботодавців користуються фахівці зі страхування й робітники На одне робоче місце претендує 0,7 і 0,9 шукачів відповідно.

Найбільша конкуренція спостерігається серед здобувачів без досвіду роботи, студентів - на одну вакансію 11,1 претендентів, фахівців у сфері фінансів - 9,5 і юристів - 9,4.

Також високий попит на робітників - 0,5 резюме на одне робоче місце, і страхових агентів - 1,5.

Найважче знайти роботу здобувачам, які хочуть займати керівні позиції, - у сфері вищого менеджменту на одну вакансію претендує більше 12-ти претендентів. Серед студентів цей показник становить 10,4, серед фінансистів - 10,3.

Данні були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в жовтні 2014 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Безробіття по-черкаськи: одним біда, іншим - легка нажива