Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Люстрацію влади контролюватиме громадськість
10 листопада 2014, 21:28 Друк

Тимчасова комісія  з кадрових призначень та контролю за виконанням Закону «Про очищення влади» здійснюватиме моніторинг процесу люстрації на Черкащині та повідомлятиме громадськість про результати.

За створення такої комісії під час чергового засідання одностайно проголосували члени Громадської ради при облдержадміністрації, повідомляє Департамент комунікацій ОДА.

– Новостворений орган буде відслідковувати чи дотримуються цього закону, зокрема при відборі осіб, які обійматимуть певні посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, – зазначила Вікторія Феофілова, яку обрали керівником тимчасової комісії. – Невдовзі буде визначено склад комісії.

Другим важливим питанням, яке обговорили члени Громадської ради, було створення Національного природного парку у Холодному Яру, яке піднімалося вже неодноразово. Учасники засідання висловили власне бачення вирішення цього питання, поділилися думками з цього приводу й надали свої пропозиції, які вирішили листом направити в облдержадміністрацію.

До того ж присутні розглянули інші питання серед яких: про внесення поправок до Положення, про обласну програму розвитку громадянського суспільства, технічні питання тощо.

У свою чергу, Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій Пасічник зазначив, що сьогодні важливо пояснити механізм і донести до громадськості інформацію про актуальні нині питання – Проект змін до Конституції України щодо децентралізації влади та Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

– Потрібно залучати представників громадськості до обговорення цих питань. Також варто співпрацювати, проводити зустрічі з членами районних Громадських рад, враховуючи їх пропозиції та побажання, – зауважив Сергій Леонідович.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+3 #2 Чигиринець 11.11.2014 13:54
Чуприна правий! [censored] кандидат номер 1 на люстрацію!
 
 
+2 #1 О.ЧУПРИНА 10.11.2014 23:27
ОДА очолює корупціонер.Який контроль і якої люстрації він контролюватиме?Громадська рада при ОДА повинна внести пропозицію про люстрацію голови ОДА.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Люстрацію влади контролюватиме громадськість