Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До Орбіти та на Вершаці їздитимуть маршрутки
11 листопада 2014, 20:50 Друк

За підсумками проведеного Чигиринською райдержадміністрацією конкурсу, на приміському автобусному маршруті №109 «Чигирин-Орбіта» (АС Чигирин, с.Рацеве, с.Вітове, с-ще Орбіта) та на приміському автобусному маршруті №122 «Чигирин-Вершаці» (АС Чигирин, с.Іванівка,  с. Вершаці) одноголосно вирішено надати право здійснювати перевезення та визнати переможцем ДП «ЧАРЗ-АВТО».

На конкурс було винесено 4 об’єкти – приміські автобусні маршрути загального користування. На такі об’єкти конкурсу, як приміський автобусний маршрут №107 «Чигирин – Вершаці» (АС Чигирин, с. Тарасо - Григорівка, с-ще Кудашеве, с. Вершаці) і приміський автобусний маршрут №123 «Чигирин  - Матвіївка» (АС Чигирин, с. Іванівка, с.Вдовичено, с. Матвіївка), охочих подати заявку не знайшлося. Зазначені маршрути будуть винесені на наступний конкурс.

Члени конкурсного комітету вийшли з пропозицією щодо недопущення виплати заробітної плати нижче  мінімальної, особливо водіям, професія яких на даний час затребувана на ринку праці, та запропонували взяти під контроль стан виплати коштів субвенції перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян.

Про це повідомляє cектор інформаційної політики, суспільно-політичних питань та зв’язків з громадськістю апарату Чигиринської райдержадміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До Орбіти та на Вершаці їздитимуть маршрутки