Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах знайшли гроші на зарплату бюджетникам та допомогу армії
11 листопада 2014, 20:52 Друк

Черкаський міськвиконком підтримав проект рішення про внесення змін до міського бюджету 2014 року. Про це повідомляють у Черкаській міській раді. Але перерозподіл коштів лише частково вирішує проблему, оскільки залишаються незабезпеченими витрати на зарплату медикам за половину листопаду й грудень, і половину зарплати освітянам за грудень. Як прокоментувала директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган, залишається сподіватися, що вирішити питання виплати заробітної плати міським освітянам та медикам допоможе держава – за рахунок субвенції, яку має виділити  на ці потреби.

Виконком вирішив виділити кошти у сумі 961,5 тисяч гривень у межах асигнувань шляхом надання субвенцій держбюджету на придбання обладнання і предметів довгострокового користування: 

-  департаментами організаційного забезпечення та фінансової політики – для в/ч А-1744;

- департаментом освіти і гуманітарної політики – для Черкаського зонального відділення військової служби правопорядку; 

- департаментом соціальної політики – для УМВС у Черкаській області; 

- департаментом економіки та розвитку – для потреб військової служби охорони Черкаського об’єднання військового комісаріату при міському військовому комісаріаті.

Решта коштів, а саме 716 тисяч гривень, залишаються за іншими департаментами і будуть спрямовані на придбання обладнання і предметів військового користування для забезпечення потреб військовослужбовців при прийнятті відповідних рішень тимчасової контрольної комісії з питань допомоги Збройним Силам України щодо забезпечення обладнанням та амуніцією мобілізованих добровольців із м. Черкаси, які відправляються в зону проведення АТО.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах знайшли гроші на зарплату бюджетникам та допомогу армії