Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Жашківські пристрасті змусили втрутитись заступника голови облради
12 листопада 2014, 12:46 Друк

Голови 24-х сіл Жашківського району звернулися до голови Черкаської ОДА та голови Черкаської облради з проханням розглянути відповідність займаній посаді голови Жашківської райдержадміністрації Наталії Стельмах, повідомляє «Жашківія».

Голови сільрад вказують, що в районі панує конфронтація та нездорова атмосфера, наслідком якої може бути непоправна шкода іміджу влади. Останньою краплею буцімто стала поведінка голови РДА яка під час наради звинуватила сільських голів у невиконанні її доручень У відповідь останні з обуренням відказали чиновниці, що це не її право щось вказувати обраним сільським головам, які мають слухати тільки свої громади. Звернення сільських голів до Ткаченка підписав і голова районної ради Микола Кльоц.

Безпартійний директор НВК Микола Кльоц став депутатом райради за підтримки Соціалістичної партії, і очолив раду після подій зими 2014 року. Наталія Стельмах була делегована на посаду голови РДА від «Свободи». Конфлікт був неминучим. Екс-очільник черкаської «Свободи» Юрій Ботнар називає жашківські пристрасті не інакше, як боротьбою з завоюваннями Революції Гідності. За його словами, сільські голови, майже усі, були очільниками первинних осередків Партії регіонів, під час і до революції активно підтримували режим і зокрема місцевого мажоритарника-регіонала Ничипоренка. Опозиції, як такої, не було у місцевих радах в принципі - бютівці або потушкувалися одразу, або виконували волю ПР і Ничипоренка зовсім не опираючись. Лише революційно налаштована громада і "Свобода" опонували режимові Януковича на Жашківщині.

Після революції РДА очолила «свободівка» Наталія Наталия Стельмах, яка має підтримку громади, але одержала шалений спротив з боку регіоналів та «контрреволюційних бютівців». На вістрі боротьби з досягненнями революції і громадою став голова райради, якого громада і всадила у це крісло. 

«Травля голови РДА-свободівки посилилась після того, як Стельмах вказала на очевидні залучення адмінресурсу під час парламентських виборів на користь Ничипоренка, який, ніби в насмішку над Небесною сотнею, знову став нардепом. Виходить, що так звана "ширка" - об'єднання БЮТу і партії регіонів яскраво проявилось саме на Жашківщині. Що з цього приводу думає очільник обласної "Батьківщини" також зрозуміло, оскільки травля свободівки підсилилась на обласному рівні на сайті, близькому до Анатолій Бондаренко "Про головне". Прикро, що заради якихось ситуативних домовленостей з Ничипоренком і регіоналами, вчорашні союзники ладні спільно із вчорашніми ворогами боротися з надбаннями Революції гідності..», - коментує Юрій Ботнар у своєму Facebook.

Як повідомляє «Про головне», у вівторок півсотні місцевих самооборонців вдерлися до кабінету голови райради та облили його зеленкою. Кльоца змушували написати заяву про відставку. У розборки довелося втрутитися першому заступнику голови Черкаської обласної ради Наталії Кравцовій. 

Далі буде…


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #1 рядовой 12.11.2014 16:22
Вся рота не в ногу шла Один РОТНЫЙ в ногу шел
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Жашківські пристрасті змусили втрутитись заступника голови облради