Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанин запропонував узаконити «ленінопад»
12 листопада 2014, 12:57 Друк

Народний депутат Микола Томенко запропонував внести до коаліційної угоди нового парламенту 8-го скликання державну програму декомунізації України. Ця пропозиція нардепа-черкащанина була підтримана і внесена до угоди. 

Про це політик написав у своєму Facebook. 

«Варто визначити чіткі критерії та механізми очищення сіл і міст від чужих символів та відродження власної історичної спадщини», - зазначив Томенко.

Як приклад, Томенко наводить прийняте 7 листопада розпорядження першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Симчишина “Про заходи з усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території області”.

Згідно з документом, протягом 2015 року заплановано ряд заходів просвітницької кампанії з висвітлення наслідків панування ідеології тоталітарного режиму колишнього СРСР в Україні, серед яких проведення виховних годин у загальноосвітніх навчальних закладах області, підготовка методичних рекомендацій для учителів ЗОНЗ з роз’яснення наслідків злочинної сутності тоталітарного режиму часів СРСР.

Окремо рядком розпорядження пропонується вжити в установленому порядку заходів щодо демонтажу пам’ятників, барельєфів Володимиру Ульянову (Леніну) та зображень символіки колишнього СРСР, які розміщені на фасадах приміщень установ та організацій області державної та комунальної форм власності.

Також документ містить доручення керівництву райдержадміністрацій, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад вивчити питання щодо наявності назв топонімічних об’єктів та похідних від них назв, що присвячені керівникам та діячам тоталітарного режиму СРСР. У разі виявлення таких, вжити заходів з їх перейменування.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+2 #4 ВОЛЯ 17.11.2014 19:28
Цитую богдан зиновий:
І ЩО ЗМІНИЛОСЯ ЯК ПРИБРАЛИ ЛНІНА У ЧИГИРИНІ? ЖИТЬ СТОЛО КРАЩЕ? ХАЙ БИ СТОЯВ ДЛЯ ІСТОРІІ :P

Якщо для історії то в музей....А якщо є бажання викупи і постав дома на балконі або на свинарнику.
 
 
+3 #3 Ідолопоклоннику 17.11.2014 18:55
Цитую богдан зиновий:
І ЩО ЗМІНИЛОСЯ ЯК ПРИБРАЛИ ЛНІНА У ЧИГИРИНІ? ЖИТЬ СТОЛО КРАЩЕ? ХАЙ БИ СТОЯВ ДЛЯ ІСТОРІІ :P

Не знаю, чи стояли пам'ятники царям в Чигирині, але знаю, що після перевороту, який очолив Ленін, в Чигирині всі церкви і монастирі були зруйновані. ХАЙ БИ СТОЯЛИ ДЛЯ ІСТОРІЇ. Скажіть спасибі БОГДАН ЗІНОВІЙ, що від вашої сімейної усипальниці, палкі ленінці хоч стіни залишили. А для чого тоді винесли Сталіна з мавзолею? ХАЙ БИ ЛЕЖАВ ДЛЯ ІСТОРІЇ. І мені незрозуміло, для чого ви пишете, до того ж з помилками, під ніком великої історичної особи, це ж двійне святотатство.
 
 
-4 #2 богдан зиновий 15.11.2014 22:42
І ЩО ЗМІНИЛОСЯ ЯК ПРИБРАЛИ ЛНІНА У ЧИГИРИНІ? ЖИТЬ СТОЛО КРАЩЕ? ХАЙ БИ СТОЯВ ДЛЯ ІСТОРІІ :P
 
 
+2 #1 не москаль 12.11.2014 16:44
Тільки чому так пізно додумались.Це потрібно було робити 20 назад.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанин запропонував узаконити «ленінопад»