Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Громада просить позбавити Тулуба звання Героя України
13 листопада 2014, 13:09 Друк

Черкащани на народному віче почали збір підписів під зверненням до депутатів новообраної Верховної Ради з вимогою позбавити колишнього голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба звання Героя України. Це звання екс-очільник Черкащини отримав 10 років тому “за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку атомної енергетики, багаторічну самовіддану працю”.

Ще 17 квітня Черкаська обласна рада 60-ма голосами ухвалила звернення до Верховної Ради з проханням скасувати присвоєння Сергію Тулубу звання Героя України. Оскільки, на думку депутатського корпусу, своїми діями екс-голова Черкаської ОДА дискредитував високе звання Героя України.

Однак, Верховна Рада 7-го скликання не розглянула це питання. Більше того, Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував Верховній Раді відхилити Постанову про скасування Указу Президента Кучми від 6 серпня 2004 року про присвоєння Тулубу звання Героя. Цей крок аргументували тим, що позбавлення державних нагород може бути проведено Президентом України лише у разі засудження нагородженого за тяжкий злочин за поданням суду у випадках, передбачених законом.

Нагадаємо, що проти Тулуба 24 лютого прокуратурою Черкаської області відкрито кримінальне провадження і він оголошений  у розшук.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 богдан зиновий 15.11.2014 21:49
цього засранця потр1бно житя бозбавити а не героя укра1ни
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Громада просить позбавити Тулуба звання Героя України