Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Післявиборчий дерибан посад: міністром призначать Томенка, а віце-спікером – Шуфрича?
13 листопада 2014, 16:03 Друк

Йде третій тиждень коаліційних переговорів про розподіл посад у Кабінеті Міністрів та в Верховній Раді. Всі складові до болю знайомі, що були притаманні політиці до Майдану: підкилимні домовленості, шантаж і торги. 

Одним з головних каменів спотикання після майже двох тижнів після виборів все ще залишаються персоналії в Кабміні. Вже відомі ймовірні претенденти в Кабмін по гуманітарній лінії. Тут і в Кабміні, і в Блоку Порошенка називають два прізвища. Черкащанину Миколі Томенку пророкують або пост Міністра освіти, або гуманітарного віце-прем'єра Кабміну. 

Боротьба паралельно розвивається і за посади та комітети Верховної Ради. Конкурс тут - як в кращих вишах країни: більше п'ятьох чоловік на одне місце. Але з посадою віце-спікера Верховної Ради все вже вирішено однозначно - цей пост повинен відійти Опозиційному блоку. А основним кандидатом на крісло заступника голови Верховної Ради є колишній народний депутат від Черкащини Нестор Шуфрич. 

Шуфрич «прославив» Черкаську область тим, що започаткував традицію «коврового грошеметання» як головного засобу досягти перемоги на виборах до Верховної Ради. 14 липня 2002 року він виграв вибори по 201 округу (Черкаський та Канівський райони) у Миколи Булатецького, завдяки застосуванню небаченої досі схеми підкупу голосів. 12 років тому виборці продавалися за 20 гривень. Після того деякий час двадцятигривневі купюри в області називали не інакше, як «шуфричками». Втім, з часом знайшлися діячі, які перевершили першопочатківця в історії скупки голосів черкащан…

За матеріалами «Української правди».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #1 богдан зиновий 15.11.2014 21:43
пора созывать 3 майдан
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Післявиборчий дерибан посад: міністром призначать Томенка, а віце-спікером – Шуфрича?