Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Мікрорайон усією громадою збирає речі нужденним
13 листопада 2014, 17:13 Друк

Унікальна громадська ініціатива стартувала в Черкасах у мікрорайоні «Дніпровський». Йдеться про взаємодопомогу нужденним черкащанам, яких економічна криза поставила на межу виживання.

- Ми розпочинаємо збір речей для тих, хто сьогодні - на фоні різкого зниження купівельної спроможності  пенсій та соціальних виплат - переживає найбільш нелегкі часи. А це і пенсіонери, і малозабезпечені, і самотні люди, яких дуже багато у нашому мікрорайоні. І, якщо кожен із нас принесе одне непотрібне пальто, светр або взуття  – разом ми зможемо зробити велику справу, -  констатує депутат Черкаської міської ради Олег Кашко. – Сьогодні звичним став збір коштів на АТО, на потреби переселенців – і це справді потрібно – проте, на тлі цих великих проблем непомітною стала трагедія людей, яких зростаюча економічна криза позбавила останніх можливостей зводити кінці з кінцями. Збір речей для нужденних проводитиметься на базі Комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дніпровський» (вул. Подолинського, 13) кожної середи (18.00- 20.00) та кожного четверга (08.00-10.00).  У майбутньому ми плануємо розширити коло благодійної допомоги малозабезпеченим мешканцям мікрорайону – визначивши у ході реалізації  проекту коло інших, найбільш нагальних, потреб. 

- Усі ми бачимо людей, яких життя змушує підбирати речі на смітниках, просити на вулицях милостиню. Саме тому дуже важливо протягнути людям руку підтримки і дати їм можливість із гідністю отримати допомогу, - констатує голова КСН «Дніпровський» Любов Здоровенко. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Мікрорайон усією громадою збирає речі нужденним