Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Передавши 2 тисячі гривень за підкуп голосів, черкащанка може сісти на 7 років
14 листопада 2014, 12:05 Друк

За рішенням суду, взято під варту 56-річну жительку міста Черкаси за здійснення підкупу виборців на позачергових виборах народних депутатів України, що відбулися 26 жовтня.

Як повідомляла прес-служба прокуратури Черкаської області, вказана особа у жовтні поточного року підшукала жителів міста Сміла та напередодні виборів передала їм грошові кошти у сумі 2000 грн з метою їх підкупу за голосування на користь одного із кандидатів у народні депутати України.

За вказаним фактом слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 160 КК України (підкуп виборця), покарання за яке загрожує до семи років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

Нагадаємо, що 14 жовтня поточного року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін в Кримінальний кодекс України», який забезпечив додатковий захист виборчих прав громадян та посилив відповідальність за їх порушення. 

Після набрання чинності вказаного Закону правоохоронними органами області здійснена ефективна робота з приводу захисту виборчих прав громадян та недопущення негативних результатів в ході проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Наразі органами внутрішніх справ зареєстровано 22 кримінальні провадження за фактами порушень законодавства під час виборчого процесу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #1 богдан зиновий 15.11.2014 21:59
поки у нас укра1нц1 будуть продаваться на виборах н1 як1 рифформи не спасуть нас потр1бно притягувати до в1дпов1дальност1 1 тих хто продае св1й голос 1 укра1ну
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Передавши 2 тисячі гривень за підкуп голосів, черкащанка може сісти на 7 років