Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Із листопада жадібних роботодавців назвуть поіменно
14 листопада 2014, 12:10 Друк

Роботодавці Черкащини, що виплачують своїм працівникам зарплату нижчу за мінімальну, на рівні мінімуму та значно нижчу за середній обласний рівень, автоматично потрапляють під перевірки фіскальної служби. Таке впровадження має заохотити власників підприємств та підприємців до ведення прозорої бухгалтерської документації та повної сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, військового збору. Про це заявив начальник Головного управління ДФС України у Черкаській області Володимир Коломієць.

– Це одна з вимушених мір боротьби з зарплатами «в конвертах» та порушенням прав працівників. Через намагання представників бізнесу приховати реальні виплати зарплатні держава недоотримує колосальні кошти. Коли говоримо «держава», насамперед маємо на увазі людей, що працюють у соціальній сфері, наших патріотів, які обороняють цілісність України на Сході, пенсіонерів, громадян, котрі отримують соціальні виплати, – зазначив Володимир Васильович.

Керівник фіскальної служби регіону повідомив, що протягом 10 місяців (з січня по жовтень) нинішнього року працівники ДФС області провели 410 перевірок із питань контролю за сплатою податку на доходи фізичних осіб. У результаті донараховано 12 070,6 тис. грн. доходів громадян. Таким чином до бюджету надійшло 2 604,4 тис. грн.

Крім того Володимир Коломієць наголосив, що спільні комісії при держадміністраціях продовжують роз`яснювальну роботу з керівниками підприємств та підприємцями, які офіційно виплачували зарплату нижче мінімальної та середньої в регіоні. Завдяки такому діалогу влади та бізнесу 459 із 543 підприємств та 368 із 441 підприємців підвищили зарплату, а бюджет поповнився на 578,2 тис. гривень.

У той же час державним податковим інспекціям на місцях вдалось заохотити підняти розмір зарплат вище за мінімальний рівень на 1 119 підприємствах, а бюджет поповнився на 2 786 тис. гривень.

За словами начальника ГУ ДФС Черкащини, «недобросовісні підприємці мають піти назустріч своїм працівникам і державі та зрозуміти, що позитивні зміни в України починаються з взяття на себе відповідальності та цивілізованого ведення бізнесу».

Володимир Коломієць акцентував, що в іншому разі до платників податків застосовуватимуться відповідні міри. Він зазначив, що працівники фіскальної служби передали до органів прокуратури матеріали щодо 520 підприємств, у результаті чого 197 із них підвищили рівень зарплат із надходженням до бюджету у розмірі 100,5 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Також посадовець нагадав, що з цього місяця оприлюднюватимуться списки підприємств, які мінімізують сплату військового збору через виплату необґрунтовано занижених заробітних плат.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+6 #1 Пан Микола 14.11.2014 13:54
От сплю і бачу, фіскальна служба прийде перевіряти лікарню де люди працюють на 0,5 а то і на 0,25 окладу. А от підприємця вжучать із-за того шо в нього людина працює (по факту) 4 години на день. Буде так я пару років назад, будуть викликати до податкової.... і будуть розказувати скільки треба платить людям зп щоб наш район зміг показать гарні показники
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Із листопада жадібних роботодавців назвуть поіменно