Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Екс-мер Черкас хоче відсудити 100 тисяч за шкоду діловій репутації
14 листопада 2014, 12:16 Друк

Народний депутат України, колишній міський голова Черкас Володимир Олійник вимагає 100 000 гривень відшкодування за моральні страждання від псування ділової репутації від редактора газети "Правдошукач" Юрія Шеляженка та фрілансера Альони Палій. 

Про це журналіст Юрій Шеляженко написав у своєму Facebook. 

Підставою позиватись для Олійника стала стаття журналістів про його роль у прийнятті 16 січня так званих диктаторських законів. Депутат від Партії регіонів та екс-мер Черкас також вимагає в суді спростувати, що "диктаторські закони" від 16 січня спричинили народне обурення та вуличні сутички. 

Печерський суд Києва вже почав розгляд справи. Варто додати, що це не перший позов Олійника проти журналістів. Перебуваючи на посаді мера Черкас він домігся відшкодування моральної шкоди, що вилилося в закриття комунальної газети «Черкаси» в 1993 році, та подавав позови проти Обласної державної телерадіокомпанії і газети «Нова Доба» на загальну суму більше мільйона гривень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #3 богдан зиновий 15.11.2014 21:54
у цього голубого халуя януковича потр1бно конф1ксувати все майно 1 кошти в1дати на озброеня ато
 
 
+1 #2 Милана 15.11.2014 11:52
А,может, в нынешней ситуации это будет его единственным источником дохода!)) Даже то, что 16 января при голосовании за диктаторские законы он вручную считал голоса (более 200 за 2 минуты), УЖЕ вызывает к нему недоверие! Да, ему сейчас не позавидуешь...То был в партии "Наша Украина" при Ющенко, то в партии "Батькивщина" у Юли, когда кричал"зека геть",то подался в "регионалы", мечтая красиво жить. И что там "плямувати", если он сам себя уже ДАВНООО заплямував?!
 
 
+1 #1 ВОЛЯ 14.11.2014 23:39
На палю його за ці закони .Вся країна бачила цей цирк..Чому він ще на волі?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Екс-мер Черкас хоче відсудити 100 тисяч за шкоду діловій репутації