Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До нового виконкому Черкас увійшли 5 представників ради Сил Майдану
14 листопада 2014, 13:12 Друк

Майже через півроку після позачергових виборів до Черкаської міської ради, депутати нарешті затвердили новий склад виконавчого комітету.

За це рішення сьогодні пролосували 53 депутати, 2 висловилися проти, 3 — утримались. До складу нового виконкому увійшло 15 осіб. Шестеро працюватимуть на офіційних посадах заступників міського голови, ще дев'ятеро – на громадських засадах.

У новому виконавчому комітету будуть працювати міський голова Сергій Одарич, секретар міської ради Олександр Радуцький. Першим заступником міського голови замість регіонала Віктора Беззубенка працюватиме Тарас Хвиль, який працював у команді кандидата від Блоку Петра Порошенка по 194 округу Олега Петренка.

Заступниками міського голови працюватимуть голова фракції партії "УДАР" у міській раді Юрій Гончаров, депутат обласної ради від "Батьківщини" Станіслав Овчаренко, а також колишній працівник міськвиконкому Олександр Ільченко.

Від громадськості до складу виконкому увійшли представники Координаційної ради Сил Майдану Іван Кієнко, Анатолій Рекун, Ольга Галушко, Сергій Гончар, Олексій Романов. Олександр Сандецький делегований трудовим колективом ПАТ "Азот", Анатолій Рудковський - від Спілки ветеранів Афганістану, Микола Величенко - від Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз. Чорнобиль. Україна". Крім того, до складу виконкому увійшов Валерій Макєєв - відомий правозахисник-волонтер, що нині перебуває у полоні терористів.

За матеріалами vikka та «Про головне».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До нового виконкому Черкас увійшли 5 представників ради Сил Майдану