Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Агресія Росії спонукує черкащан навчатися азам медичної допомоги
14 листопада 2014, 14:13 Друк

В області зростає кількість бажаючих навчитися надавати першу медичну допомогу. Здобути ці навички усім бажаючим допомагає обласний осередок Товариства Червоного Хреста України. 

Як зазначає керівник організації, депутат обласної ради Іван Гретченко, вже найближчим часом фахівці передаватимуть свої в районах, розширюючи фізичні й географічні можливості охоплення жителів нашого краю затребуваними навичками першої меддопомоги.

–Підготовлено у нас уже 27 інструкторів, які проводять навчання на місцях. Маємо дуже позитивні відгуки. Майже щоденно люди дзвонять з проханням організувати такі навчання. Буває, що за один день ведеться підготовка до трьох груп в різних організаціях, установах і закладах чи з населенням… Хочу наголосити, що підготовку ми проводимо безкоштовно й для різних категорій населення, тож запрошую усіх бажаючих, небайдужих громадян звертатись до нас, – наголосив Іван Іванович. 

Курси тренерів передбачають набуття і перевірку навиків із надання першої допомоги при травмах, раптових захворюваннях, пораненнях, зокрема, й вогнепальних, та під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій. На окремому занятті слухачі практично відпрацьовують прийоми серцево-легеневої реанімації на навчальному манекені, який відповідає вимогам Міжнародної організації Товариства Червоного Хреста й дозволяє закріпити теоретичні знання на практиці.

Учасників груп навчають алгоритму дій при наданні першої допомоги при втраті свідомості, опіках, травмах, пораненнях, термічних ураженнях і невідкладних станах (інсульт, інфаркт, стенокардія, напади епілепсії, шокові стани) тощо.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Агресія Росії спонукує черкащан навчатися азам медичної допомоги