Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Віталій Ярема призначив Юрія Шеремета прокурором Черкаської області
17 листопада 2014, 13:47 Друк

У суботу, 15 листопада,  заступник Генерального прокурора України Олег Бачун представив колективу прокуратури новопризначеного прокурора Черкаської області Юрія Шеремета, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

У своєму виступі Олег Володимирович зазначив, що Україна переживає тяжкі часи, а органи прокуратури - великі реформи, тому з таким навантаженням у роботі повинна справитися досвідчена та поважна людина. У зв’язку з цим Генеральним прокурором України Віталієм Яремою призначено на посаду прокурора Черкаської області Юрія Віталійовича Шеремета.

У свою чергу, новий керівник прокуратури Черкащини запевнив, що усвідомлює всю відповідальність, яку покладено на нього, і зробить все можливе для зміцнення законності у регіоні, та виправдання довіри громадян і Генеральної прокуратури України.

Довідково: Шеремет Юрій Віталійович має стаж роботи в органах прокуратури України майже 15 років. Він пройшов шлях від помічника прокурора міста Чернігова до начальника управління центрального апарату Генеральної прокуратури України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Віталій Ярема призначив Юрія Шеремета прокурором Черкаської області