Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Незаконне сміттєзвалище в Боровиці загрожує навколишньому середовищу
17 листопада 2014, 14:41 Друк

Прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом незаконного розміщення відходів на території Боровицької сільської ради на Чигиринщині. Про це повідомляє прес-служба прокуратура Черкаської області. 

Перевіркою Черкаської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері встановлено, що службові особи Боровицької  сільської ради, діючи умисно, надали вказівку щодо безпідставного розміщення відходів на земельній ділянці сільськогосподарського призначення, що призвело до її забруднення твердими побутовими відходами та створило загрозу навколишньому природньому середовищу.

З’ясовано, що вилучення вказаної земельної ділянки та зміна її цільового призначення не проводились.

 Крім того, на сміттєзвалищі не виконуються заходи щодо його належного облаштування та утримання відповідно до вимог закону. Відходи розміщуються безсистемно, без дотримання технологічного процесу та роздільного їх збирання, також відсутні системи захисту ґрунтовних вод і проект рекультивації.

Документація, яка підтверджує правомірність визначення даного місця, як сміттєзвалище, організоване Боровицькою сільською радою, на даний час відсутня.

За результатами перевірки прокуратурою розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 364 КК України, тобто, за фактом зловживання владою або службовим становищем.

Також, до суду направлено адміністративний позов про вжиття головою сільської ради заходів щодо прибирання самовільно влаштованого сміттєзвалища та оформлення в установленому порядку дозвільних документів на розміщення твердих побутових відходів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Незаконне сміттєзвалище в Боровиці загрожує навколишньому середовищу