Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Не звітував податківцям – втратив 40 тисяч гривень
17 листопада 2014, 18:12 Друк

Ігнорування норм податкового законодавства вилилося для двох підприємців із лівобережжя Черкаської області у чималі втрати. Зазначені суб’єкти господарювання через небажання укласти договір з еквайєром і сплачувати за послуги, не передавали звітну інформацію, пов’язану з використанням реєстраторів розрахункових операцій (РРО) до органів доходів і зборів. Один із підприємців не звітував 93 дні, інший – 135. Перевірками встановлено й інші порушення в їхній діяльності: непроведення розрахункової операції через РРО, отже, невидача розрахункового документа (чека); невідповідність суми готівки на місці проведення розрахунків сумі коштів у денному звіті РРО; невиконання щоденних фіскальних звітних чеків та здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями без придбання ліцензії на такий вид діяльності.

За результатами перевірки до одного з підприємців застосовано штрафні санкції на загальну суму 16 492 гривні, до іншого – на 39 950 гривень.

Заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Євгеній Нагорний закликав підприємців до сумління перед податківцями та споживачами. Це означає - проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, роздруковувати та видавати споживачам відповідні розрахункові документи, надавати звітність із РРО по дротових або бездротових каналах зв'язку, своєчасно і в повному обсязі оприбутковувати готівкові кошти та суворо дотримуватись вимог законодавства у сфері розрахункових операцій.

Євгеній Нагорний нагадав власникам реєстраторів про необхідність звірити наявну касову техніку з Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом ДФСУ від 14.10.2014 № 190. Оновлений реєстр включає 108 моделей (у попередній редакції реєстру їх було 105). Це касові апарати, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів ДФС в електронній формі. Тож платники можуть обрати більш прийнятну для себе нову модель техніки або модернізувати ту, яка вже використовується в роботі, приєднавши до неї відповідний модем. Із повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на єдиному веб-порталі ДФСУ.

Наразі в Черкаській області суб’єкти господарювання використовують 5 214 персоналізованих реєстратори розрахункових операцій, які щоденно автоматично передають контрольно-звітну інформацію на сервер обробки інформації ДФС України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Не звітував податківцям – втратив 40 тисяч гривень