Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«УДАР» змінив голову на Черкащині
18 листопада 2014, 20:30 Друк

Виконувачем обов’язків голови Черкаської обласної організації партії «УДАР» призначено депутата Черкаської міськради Сергія Кудактіна. Його кандидатуру погоджено черкаськими партійцями та центральним керівництвом партії. Про це повідомила прес-служба партії. 

-У зв’язку з тим, що Віталій Іляшенко, який керував організацією із 2012 року, балотувався у народні депутати України від Блоку Петра Порошенка, він змушений був стати безпартійним. Але без керівника партія існувати не може, тому нещодавно в. о. голови черкаського «УДАРу» призначено мене, - розповідає Сергій Кудактін.

В «УДАРі» Сергій Кудактін із 2010 року. Нині, за його словами, в обласній організації проходить процес перереєстрації партійців та йде підготовка до проведення обласної партійної конференції.

-Ми розуміємо, що буремні події останнього року змінили свідомість багатьох людей. Зараз, як ніколи, партійцям потрібно згуртуватись та докласти максимум зусиль для допомоги країні. Після перереєстрації та так званої внутрішньої самолюстрації у наших лавах мають лишитися лише надійні партійці, - зазначає новий керівник. - Партія взяла курс на вибудовування структури та виведення обласної організації на якісно новий рівень.

Сергій Кудактін наголошує, що в процесі вдосконалення черкаського «УДАРу» обов’язково дослухатиметься до порад всіх партійців.

Остаточно ж із керівником організації в «УДАРі» визначаться в грудні під час обласної конференції.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+8 #1 Экс Ударовец 19.11.2014 09:55
Назвать "Удар" партией,язык не поворачивается-так себе дешёвенький клуб по интересам,с увядающем брендом боксёра Кличко. А смена так называемого "лидера"-это шило на мыло.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «УДАР» змінив голову на Черкащині