Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокурор домігся суворішої кари за земельні оборудки в Лисянському районі
19 листопада 2014, 11:41 Друк

Трьох шахраїв з Київщини, які за допомогою підроблених документів намагалися заволодіти земельними ділянками в Лисянському районі, засудили до 5-х років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області

Апеляційний суд Черкаської області задовольнив апеляцію прокурора та скасував рішення суду першої інстанції, яким злочинному угрупованню було призначено більш м’яке покарання за вчинення цього злочину – 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном в три роки.

Судовим слідством встановлено, що злочинне угруповання, до складу якого входило 3 жителів Київської області, в період з вересня 2009 по травень 2010 років, діючи умисно, в інтересах особистого незаконного збагачення, шляхом шахрайства із використанням підроблених документів заволоділо земельними ділянками в адміністративних межах сільських рад Лисянського району області.

Вказані особи обвинувачувались у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, а саме: шахрайство в особливо великих розмірах організованою групою.

Суд першої інстанції призначив покарання з іспитовим терміном в 3 роки, та прокурор не погодився з рішенням суду в частині м’якості покарання та оскаржив його в апеляційному порядку.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокурор домігся суворішої кари за земельні оборудки в Лисянському районі