Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Обласна рада мудрує, як по-хорошому спекатися скандальної «дачі Андрєєва»
19 листопада 2014, 13:59 Друк

Будинок за адресою вул.Менделєєва, 4, який по народному називають– «дача Андреєва», колись був резиденцією комуністичних вождів обласного калібру. На початку 2000-х його передали в оренду приватній фірмі, але три роки тому з приходом до влади Сергія Тулуба, будинок зі скандалом повернули до обласної власності. Витрати на утримання цього комплексу повністю лягли на готель «Дніпро» й обласний бюджет.

У квітні цього року сесією обласної ради об’єкт було включено до Програми приватизації на 2014 рік. Але бажаючих придбати цей об’єкт за цей період так і не знайшли. Щоб зняти фінансовий тягар із утримання «дачі Андрєєва» з обласного бюджету, майновий комплекс знову хочуть віддати в оренду. Площа будинку разом з землею становить 2,1 га.

– Сьогодні ми шукаємо різні шляхи зняти цей «баласт» з нашого комунального підприємства. Раніше на сесії ми ухвалили рішення продати цей об’єкт, але, як бачимо, бажаючих не знайшлося, тож тепер маємо хоча б передати його в оренду, аби не множити борги, – наголосила голова обласної ради Валентина Коваленко.

У 2003 році так звана «дача Андреєва» була передана в оренду на 10 років приватному підприємцю Олександру Чуприні. До того часу вона упродовж 13 років не використовувалася. Згідно договору, в орендованому приміщенні  ПП «Гостинний двір» мало здійснювати  надання послуг у сфері готельного господарства та туризму.

За часів Сергія Тулуба, обласна влада хотіла використовувати колишню дачу перших секретарів Черкаського обкому КПУ Олександра Андреєва та Івана Лутака як резиденцію для прийому поважних гостей. 

В цей час прокуратура області  направила позов до Господарського суду Черкаської області з вимогою розірвання договору оренди та про зобов’язання повернути майно.

В грудні 2010 року рішенням Господарського суду Черкаської області було розірвано договір оренди та зобов’язано ПП «Гостинний двір» повернути приміщення до використання КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів комунальної власності». 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+5 #2 О.ЧУПРИНА 19.11.2014 23:02
Цитую Дніпро:
Чого пан Чуприна мовчить?

Що тут говорити.Бідні бо дурні,боягузливі та продажні.Організованою злочинною групою на чолі з Тулубом були докладені всі сили для розторгнення договору оренди.В результаті дій Тулуба,Черняка, прокурора Лісового,його заступника Вегери,судді Васяновича,начальник а УМВС Дернового, яких підтримав заст.керівника адміністрації Януковича Портнов,бюджету області нанесені збитки близько 1500000 грн.Ця банда нанесла нашій громаді збитки в особливо великих розмірах і повинна бути притягнена до кримінальної відповідальності.Якщо в обласній раді є принципові керівники,вони повинні добитися порушення кримінальних справ проти цих осіб.
 
 
+1 #1 Дніпро 19.11.2014 14:40
Чого пан Чуприна мовчить?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Обласна рада мудрує, як по-хорошому спекатися скандальної «дачі Андрєєва»