Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Солдатські матері висадили в Суботові калиновий гай
19 листопада 2014, 15:46 Друк

У Суботові біля Хреста, від підніжжя якого веде стежка до джерел Віри, Надії, Любові та купальні Святої Софії, відбувся патріотичний захід – закладення калинового гаю.

Матері солдатів, котрі захищають незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції, висадили кущі калини як символ життя, материнської любові та надії на повернення своїх синів до рідного дому живими та здоровими.

Благословив батьків на цю величну справу Благочинний Чигиринського району УПЦ КП, протоієрей Храму Святого пророка Іллі, отець Володимир.

Участь у заході взяли також голова райдержадміністрації Олександр Діскант, заступник голови районної ради Тетяна Кучеренко. Вона, зокрема, розповіла про задум заходу.

«Невипадково ми садимо кущі калини. Це – дерево українського роду, що символізує материнство: кущ – сама мати; цвіт, ягідки – діти. Це також уособлення дому, батьків, усього рідного, – говорить Тетяна Кучеренко. – Наші пращури мудро застерігали: «У злих, недобрих людей калина не росте, тому слід намагатися стати добрими, милосердними і чуйними».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Солдатські матері висадили в Суботові калиновий гай