Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Нових депутатів районних, міських та обласних рад оберуть наступної осені за відкритими списками
19 листопада 2014, 16:15 Друк

Вибори депутатів у районні, міські й обласні ради Черкащини пройдуть за пропорційною системою з відкритими списками. Депутатів сільських та селищних рад вирішено обирати за мажоритарною системою. 

Про це з посиланням на результати спільного рішення робочої групи з підготовки коаліційної угоди повідомив обраний депутатом Верховної Ради від партії "Народний фронт" Леонід Ємець. 

«Вибори ... до місцевих органів влади рівня села і селища - це будуть вибори за мажоритарною системою. Вибори вищого рівня до місцевих, районних, обласних рад, місто Київ - за пропорційною системою з відкритими списками", - цитує депутата Комітет виборців України в Facebook.

Депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Черненко повідомив, що учасники переговорів щодо коаліційної угоди домовилися про необхідність зменшення кількості депутатів місцевих рад. Відповідні зміни до законодавства вирішено внести до липня 2015 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Нових депутатів районних, міських та обласних рад оберуть наступної осені за відкритими списками