Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Чигиринській РДА обговорили актуальні питання соціально-економічного розвитку району
19 листопада 2014, 19:32 Друк

Днями голова Чигиринської райдержадміністрації Олександр Діскант провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, в ході роботи якої проаналізовано стан соціально-економічного розвитку району. Про це повідомляє cектор інформаційної політики, суспільно-політичних питань та зв’язків з громадськістю апарату Чигиринської райдержадміністрації.

Про криміногенну та пожежну безпеку в районі доповіли керівники правоохоронних органів та управління надзвичайних ситуацій.

З питанням щодо виконання районного бюджету та сільських бюджетів виступив начальник фінансового управління Володимир Федченко.

Начальник управління економічного розвитку та торгівлі Олена Яковенко поінформувала присутніх про участь району в спільному проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який стартував 18 листопада 2014 року.

Про стан соціальних виплат переселенцям із Криму та східних регіонів країни доповіла начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Валентина Слупська.

В.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Гончар запросила всіх учасників наради взяти участь у заходах до Дня пам’яті жертв голодоморів, які відбудуться 21 листопада біля Скорботного Хреста – пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій.

Всі інші керівники поінформували про основні заходи, які відбулися протягом минулого тижня й окреслили напрямки роботи на найближчі дні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+2 #4 Гость 24.11.2014 15:24
Ой боже.я не ослышался,КОНЮХ ДИСКАНТ,да ещё и регионал, возглавляет район? Ну бдядь и кадры у порошенка.
 
 
+4 #3 Держслужбовець 24.11.2014 14:23
Та сидіть і писать різну "єресь" звичайно ж важливіше чим хоть щось робить.
 
 
+9 #2 Чигиринець 21.11.2014 13:19
То є у нас влада в районі, чи немає? Я так і не зрозумів
 
 
+7 #1 корпус 21.11.2014 00:03
Шо там i з ким обкреслювать, яка там робота, ложкомоi, голодранцi...
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Чигиринській РДА обговорили актуальні питання соціально-економічного розвитку району