Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Боржники штурмують «Черкасиобленерго»
19 листопада 2014, 19:38 Друк

Боржники, які винні «Черкасиобленерго» мільйони гривень за спожиту електроенергію, влаштовують штурми підприємства. Лише цього тижня було скоєно кілька таких спроб.

Про це «Вечірнім Черкасам» повідомила прес-секретар ПАТ «Черкасиобленерго» Валентина Гоїк.

- Випадки штурмів були на таких підприємствах, як «Черкаситорф», «Водгео» у Смілі, ряді інших. «Черкасиоблненерго» постачає товар, який має вартість і за який ми платимо живі гроші, які йдуть на зарплату, на модернізацію, адже ми готуємося до складних зимових умов, – зазначила Валентина Гоїк. – Боржників ми відмикаємо. Ми вимагаємо сплату за електроенергію. Не можете сплатити – ми попереджаємо, можлива ж реструктуризація. Є підприємства, які заборгували «Черкасиобленерго» по 8, по 11 мільйонів гривень. І починають прориватися, влаштовувати штурми. За тиждень було кілька спроб штурму ПАТ «Черкасиобленерго».

На підприємстві закликають платити за світло й не нагнітати і без того напружену ситуацію.

- Правила безпеки в енергетиці пишуться кров’ю і для нас безпека – понад усе. Люди не розуміють, що якщо немає світла, для нас найперше й найголовніше – законодавча база. Трудовий колектив не можна будоражить. Ми робимо все й навіть неможливе. Сьогодні не така проста ситуація, – додала Валентина Гоїк.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Боржники штурмують «Черкасиобленерго»