Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Голова обласної ради відчуває хвилю негативу від людей
19 листопада 2014, 19:44 Друк

Голова обласної ради Валентина Коваленко під час зустрічі з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, прокоментувала післявиборчу ситуацію в області. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації обласної ради.

За словами Валентини Коваленко післявиборча ситуація в країні і, особливо, на Черкащині бажала бути іншою. В ці дні, повного перезавантаження свідомості, переживаючи воєнні події й загибель своїх земляків, люди сподіваються й вимагають від влади конкретних дій. Сподіваючись на зміни системи, розуміння кандидатів в депутати необхідності відступити від «брудних» технологій, забезпечивши прозорий і чесний виборчий процес, громада, у своїй більшості, була приголомшена результатами: із 7-ми мажоритарних виборчих округів в області 4 депутати – представники колишньої влади. 

«Вибори, що пройшли в країні й на Черкащині, зокрема, неприємно вразили численними фактами порушень законодавства та тим, що і в цьому парламенті ми побачимо ті ж обличчя, частина з яких минулого року голосували за антинародні закони, що й стали причиною Майдану. Будемо відверті, Черкащина на цих виборах програла, – відзначила Валентина Михайлівна. – Для мене, особисто, це була неприємна несподіванка, про це говорив і народ, який сподівався на те, що центральна влада мала б зробити дієві кроки, щоб дискредитовані в минулому кандидати не мали права балотуватись. Тобто, Закон «Про очищення влади» мав би стосуватись і депутатів органів місцевого самоврядування, і тих нардепів, які наразі відповідальні за події в країні.»

Окремо голова обласної ради зауважила про важливість здійснення реформи децентралізації влади на місцях, що має на меті розширити права й фінансові можливості громад, відзначила готовність людей до цих змін, бажання самостійно вирішувати місцеві проблеми за рахунок власних же ресурсів.

Серед першочергових реформ, Валентина Коваленко назвала паралельні зміни у владі, тобто – повну люстрацію, зміну кадрів за головним критерієм – патріот-професіонал (фахівець), й якнайшвидше впровадження радикальних, часом «болючих», але необхідних економічних перетворень. 

«Місцева влада сьогодні в очікуванні активних дій від центральної влади, бо ми сьогодні, тут на місцях, відчуваємо хвилю негативу від людей. При тому, що ми практично не в змозі повпливати на загальну ситуацію, ми несемо відповідальність за те, що в країні суттєво нічого не змінилося: за гратами не сидять ті, хто там повинен бути давно; по лінії правоохоронних органів не має результатів розслідувань резонансних «майданних» справ; стоїть питання компетентності й відповідальності новопризначених посадовців та багато інших питань», – наголосила голова обласної ради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #2 Воля 19.11.2014 20:05
Цікаво де подівся зуБик?.......
 
 
+3 #1 Коля 19.11.2014 20:02
Ех Валя Валя
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Голова обласної ради відчуває хвилю негативу від людей