Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прокуратура не дала киянам «розвести» підприємство «Златодар» на 15 мільйонів
20 листопада 2014, 12:22 Друк

Завдяки вжитим прокурорським заходам представницького характеру, вдалося запобігти безпідставному стягненню з державного підприємства «Златодар» понад 15 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області. 

Так, Золотоніською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку за зверненням Державного агентства резерву України щодо оскарження незаконного рішення суду, в результаті якого  ДП «Златодар» зобов’язали сплатити одному із приватних товариств міста Києва нараховані збитки у сумі понад 15 млн грн за невиконання умов договору.

Ознайомившись з матеріалами, прокурор дійшов висновку, що суд неповно з’ясував всі обставин справи, що призвело до невідповідності висновків викладених у його рішенні. В результаті цього прокурором внесено апеляційну скаргу на зазначене рішення суду.

У подальшому завдяки оскарженню органами прокуратури в апеляційному та касаційному порядку, вказане рішення суду скасоване та за результатами повторного розгляду справи у задоволенні позову товариству було відмовлено.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прокуратура не дала киянам «розвести» підприємство «Златодар» на 15 мільйонів