Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Жашкові назріває нова революція?
20 листопада 2014, 18:12 Друк

Протистояння між різними гілками влади Жашківщини (райдержадміністрацією та районною радою) розгортається, набуває нових форм і вже виплескується на вулицю. Конфлікт між головою райдержадміністрації «свободівкою» Наталією Стельмах та головою районної ради Миколою Кльоцом пройшов усі можливі стадії розвитку. А це - демарш сільських голів, кляуза на голову райдержадміністрації губернатору та голові обласної ради, «наїзд» Самооборони на голову районної ради з обливанням зеленкою, спроби першого заступника обласної ради Наталії Кравцової примирити учасників конфлікту і таке інше. 

Сьогодні ж біля будівлі Жашківської РДА відбулося «народне віче» на якому учасники висловили недовіру очільниці району, повідомляє Кропива. Ораторствував на віче голова районної ради Микола Кльоц. 

Щоб остаточно «добити» ненависну голову райдержадміністрації, учасники «віче» звернулися до сесії Жашківської районної ради з проханням висловити недовіру Наталії Стельмах вже голосами депутатів районної ради. Якщо це буде реалізовано, Президент Петро Порошенко автоматично зобов’язаний звільнити Наталію Стельмах з посади. Така обставина виглядатиме для неї значно гірше, аніж звільнення за власним бажанням через вихід партії «Свобода» з правлячої коаліції. Сама ж очільниця Жашківського району нині знаходиться на лікуванні в м. Київ. 

Зараз сторони конфлікту як «стінка на стінку». На боці голови райдержадміністрації – «Свобода», місцева «Самооборона», на боці голови районної ради – сільські голови району та депутати райради. Члени громадської організації «Громада цукрового заводу» вважають причиною конфліктний характер «свободівки». Вони пишуть, що Наталія Стельмах нібито «з першого дня поставила з ніг на голову всю адміністрацію, пересварилася майже з усіма посадовими особами в Жашкові і замість того, щоб займатися проблемами району, об’явила війну Кльоцу М.Г., бо в нього виявляється більша зарплата, чим у неї». Повний текст звернення можна прочитати на сайті Жашкова.

В теперішній ситуації вже настає час діяти та приймати рішення, оскільки нереагування загрожує остаточно поховати авторитет влади в районі. Але губернатор Юрій Ткаченко чомусь мовчить і жодним чином не коментує події. Редакції нічого невідомо і про плани його візиту до розбурханого подіями райцентру.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+6 #1 Привіт від земляка 20.11.2014 20:48
Треба терміново визивати з рашинстана знаменитого земляка , юриста і правдолюба, тезку ху.ла , Володимира Олійника, хай шукає спільну мову з земляками, а не ховається від людей. Хай відпрацьовує депутатську пенсію зароблену на мозолях селян, хай подивиться в очі народу. Але після того що він наплів для російського зомбоящика, його тут відповідно зустрінуть- youtu.be/ZA75cqD1so8
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Жашкові назріває нова революція?