Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині виберуть 4 громади для участі в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
21 листопада 2014, 11:26 Друк

Днями в Чигиринській райдержадміністрації відбувся семінар, під час якого презентували спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

У роботі семінару взяли участь голова Чигиринської районної державної адміністрації Олександр Діскант, заступник голови районної ради Тетяна Кучеренко, координатори Черкаського обласного підрозділу впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Анна Бабкова та Людмила Страшна, голови сільських рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості та преси. У підсумку керівники району та представники Черкаського обласного підрозділу підписали впровадження Проекту тристоронньої Угоди про партнерство між Чигиринською районною державною адміністрацією, Чигиринською районною радою та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.

У рамках підписаної Угоди на конкурсній основі будуть відібрані чотири громади Чигиринщини для участі в проекті, повідомляє cектор інформаційної політики, суспільно-політичних питань та зв’язків з громадськістю апарату Чигиринської райдержадміністрації.

Людмила Страшна зауважила, що основною метою Проекту є готовність територіальних громад та місцевої влади до повномасштабного впровадження спільного підходу для розвитку громади.

Координатори повідомили, що під час третьої фази Проект надаватиме підтримку обласним та місцевим органам влади щодо поширення кращих практик і досвіду та подальшого поширення такого підходу в Черкаській області. Проект спрямований на відновлення соціальної та комунальної інфраструктур у таких пріоритетних сферах діяльності, як охорона здоров’я, збереження енергоефективності, охорона навколишнього середовища та водопостачання.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині виберуть 4 громади для участі в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»