Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Золотоноші відновлюють військову частину
21 листопада 2014, 17:18 Друк

Повітряні сили України розпочали відновлення колишньої військової частини на Золотоніщині, яка діяла тут до 2012 року. Активну допомогу в відновленні необхідної інфраструктури надає Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Черкаській області. Наразі не відомо, чи буде розташована там нова частина протиповітряної оборони, чи це буде лише комендатура. Керівник команди відновлення Микола Орленко переконаний, що поставлене завдання у визначені терміни буде виконане: 

«Я служив у цій частині до останнього дня її існування, займався питаннями її розформування. Так сталася доля, що сьогодні я повернувся до рідного підрозділу із завданням його відновлення. Минуло більше двох років як звідси пішли останні військові, та на щастя, виважена політика згортання військового містечка у 2012 році дозволила фактично зберегти основні споруди підрозділу. Зараз ми проводимо ревізію електрообладнання, відновлюємо периметр, проводимо необхідні ремонтні роботи у спорудах», - зазначив підполковник. 

Офіцер також подякував керівництву Управління ДСНС за активну громадську позицію та сприяння підрозділам ЗСУ у виконанні поставлених завдань.

У Золотоноші до 2012 року базувався один з найкращих на пострадянському просторі 108 зенітно-ракетний полк. Нині тут тривають активні відновлювальні роботи всієї необхідної інфраструктури. Активну допомогу військовим у проведенні необхідних робіт крім місцевих органів влади надають також і рятувальники. На прохання керівництва військового підрозділу на об’єкті працює колінчастий підіймач аварійно-рятувального загону спецпризначення та розрахунок фахівців Управління Державної служби надзвичайних ситуацій.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Золотоноші відновлюють військову частину