Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Без губернатора міська та районна влада в Смілі ніяк не порозуміються щодо сміттєзвалища
21 листопада 2014, 17:22 Друк

Жителям прилеглих до розташованого в адміністративних межах Залевківської сільської ради на Смілянщині сміттєзвалища міста і села дошкуляють сморід від горіння побутових відходів, погіршення якості води у колодязях.  Збурені жителі перекривали проїзд сміттєзбиральним машинам і тоді потерпало усе м. Сміла. 

Питання довгий час не вирішувалося через різні підходи міської та районної рад до узаконення надання земельної ділянки під вивіз сміття. Районна рада вважає, що єдиним виходом із ситуації є надання земельної ділянки в оренду, а міська – в комунальну власність міста. Тим часом спірна ділянка – це землі державної власності і перебуває в розпорядженні обласної державної адміністрації.

19 листопада 2014 року відбулося перше засідання утвореної на виконання протокольного доручення районної ради комісії з вивчення питання щодо порушення норм екологічного та земельного законодавства при експлуатації сміттєзвалища в адміністративних межах Залевківської сільської ради. 

В роботі комісії взяли участь голова Смілянської районної ради Василь Латенко, члени постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, землекористування та екології, окремі депутати рад, відповідальні працівники міськвиконкому, Залевківський сільський голова та секретар сільської ради, активісти територіальної громади м.Сміла.

Після докладного обговорення питання дійшли згоди, що необхідно організувати зустріч представників міської та районної влади з головою обласної державної адміністрації задля прискорення вирішення проблеми. На думку комісії, депутатські корпуси Смілянської міської ради та Залевківської сільської ради мають погодитися на укладання договору оренди земельної ділянки під сміттєзвалище.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Без губернатора міська та районна влада в Смілі ніяк не порозуміються щодо сміттєзвалища