Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Чигиринські вісті» запрошують чигиринців ділитися розповідями про героїв
24 листопада 2014, 14:11 Друк

Редактор районної комунальної газети «Чигиринські вісті» Наталія Лебеденко запрошує жителів району ділитися фотографіями та розповідями про воїнів, що захищають нас на Сході України. Про це пише «Чигиринка».

В новій рубриці «Чигиринських вістей» опубліковані світлини та історії про кількох чигиринців, що служать в АТО. Серед них - Віталій Жила,  нещодавний випускник міської школи №2, який замість студентської лави зайняв місце на лінії вогню, Микола Больбот, який пішов на війну щойно одружившись, Володимир Курило, чиє дитинство та юність минули у бабусиній Галаганівці та Чигирині, де він має багато друзів. Олексій Постригань із Стецівки багатьом запам’ятався, як волонтер із Самооборони, що збирав благодійну допомогу для воїнів АТО. Тепер сам – солдат. Одягнувши військову форму в рядах самооборонців, він нині гідно носить її як захисник Вітчизни.

Павла Антоненка з Чигирина підтримує багато друзів з якими він ніби вчора жив безтурботним і яскравим юнацьким життям. Нині він, як солдат АТО, гідно представляє наш козацький край в неоголошеній війні за Україну.

Цікаво, що обов’язок захищати Батьківщину поєднав на спільному фронті різних людей - і учасника Євромайдану Ігоря Грабового, районного військового комісара Олега Тимошенка, нащадка воїна-афганця Олександра Семеренка з Галаганівки, організатора  дитячого літнього Козацького Кола на Козацькому хуторі Олександра Крамара (козацьке ім’я – Убийлихо). Олександр Павленко донедавна був кумиром чигиринських хлопчаків, навчаючи їх боксу в ДЮСШ. Тепер його справжня чоловіча справа – захищати Батьківщину.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+2 #1 Воля 24.11.2014 23:37
Нехай наших воїнів Бог береже!!!Тому якщо щось з кимось із них станеться то Я чи хто інший повинен їх замінить так що друзі долучайтесь до різних заходів на підтримку наших воїнів. Доколи ми разом ми сила.......Слава Україні!!! Слава воїнам України!!!!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Чигиринські вісті» запрошують чигиринців ділитися розповідями про героїв