Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Річницю Майдану в Умані вшанували в кращих традиціях «тулубізму»
24 листопада 2014, 14:45 Друк

Проведений під патронатом міської влади мітинг в центрі Умані з нагоди річниці Революції Гідності до болю нагадав учасникам і глядачам про старі часи, від яких ми всі нібито очистилися. 

Розпочався мітинг як годиться, з перекриття площі ДАІ і створення святкового автокорка.

Студентів та школярів на мітинг «зігнали», так само як і працівників різних державних установ…  У розмовах вони зізнавалися, що більшість із них не прийшла б сюди із власної волі, якби не було потрібно відзвітуватися. Але найбільше вразила присутність тих, хто ще рік тому стояв на «Антимайдані» та забороняв зібрання біля міської ради. Нині ж ці «активісти» кричали «Слава Україні» і стояли в одному ряді з тими, хто відстоював правду та свободу України.

«Були обличчя, які знімав на уманському Євромайдану рік тому, і обличчя людей, які були міцними цеглинками режиму Януковича в ті часи. Хтось мерз, як і рік тому, а когось пригнали «по разнарядке». А під кінець гарненькі дівчатка станцювали композицію та утворили живий слоган («Час єднатися» - Ред.), який зовсім випадково, належить «Блоку Порошенка»», - пише уманський блогер Юрій Красновид на 04744.

«Гірко стає від того, коли починаєш розуміти, що нічого в нашому місті за рік не змінилося. І здавалося б, влада в нас нова, молода,  проте методи її роботи залишилися «старі»,  «перевірені»… І нове обличчя з спини прикриває старий, перевірений у часи Януковича чиновник, що допомагав збирати бійців на Антимайдан. І якого б, по-чесному, мали вже судити…», - констатує «Вечірня Умань».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Річницю Майдану в Умані вшанували в кращих традиціях «тулубізму»