Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Відчайдухів запрошують пройтися холодноярськими шляхами Чорного ворона
25 листопада 2014, 13:18 Друк

З 28 по 30 листопада в Чигиринському районі відбудеться патріотичний табір «Холодний Яр». Усі, хто бажає долучитися до мандрівки та набратися незабутніх вражень, збираються 28 листопада о 10:00 в Черкасах біля пам'ятника Тарасу Шевченка (Театральна площа). Незабутня подорож стежками Холодного Яру триватиме 3 дні, і завершиться ввечері 30 листопада. Контакти організаторів - 093 967 13 34.

Мандрівний табір "Холодний Яр-2014" відбуватиметься безпосередньо шляхами Чорного Ворона описаного Василем Шклярем в його книзі "Залишенець". Також по дорозі учасників чекають багато сюрпризів та несподіванок, і звісно ж, цікавих співочих вечорів!

Даний захід поряд із фізичним вишколом молодих людей має на меті також збагатити історичні знання учасників про "..великі дні наших Визвольних змагань", повідомляють організатори в Facebook.

Табір "Холодний Яр" проводиться всеукраїнською молодіжною організацією Національний Альянс вже декілька років поспіль. 

Протягом 1919-1922 років у Холодному Ярі існувала так звана Холодноярська республіка, що була організована селянськими повстанськими загонами під проводом отаманів. До республіки входили 25 сіл, що розташовані довкола лісового масиву. Головним отаманом повстанців був Василь Чучупака, котрий загинув тут у 1920 році в бою з більшовиками.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Відчайдухів запрошують пройтися холодноярськими шляхами Чорного ворона