Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До 5 грудня можна встигнути на конкурс «Кращий вітчизняний товар року»
25 листопада 2014, 17:36 Друк

Конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» відбудеться 19 грудня 2014 року в Національному комплексі «Експоцентр України» за участю Всеукраїнського молодіжного об’єднання підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива». Під час виставкового заходу одночасно можуть презентуватися всі області України, а виробники з різних територіальних одиниць мають змогу продемонструвати свої найкращі товари, що випускалися останніми роками, та отримати нагороду за кращий вітчизняний товар.

Заявки стосовно участі приймаються до 5 грудня 2014 року за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та телефоном (044) 596-91-11 (контактна особа Тахтай Олександр). Про це повідомляє Департамент інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв'язків облдержадміністрації.

Важливою складовою вищезазначеного заходу є необхідність підтримання та заохочення товаровиробників до розвитку виробництва, збільшення кількості робочих місць, застосування новітніх технологій, а також покращення якості продукції та товарів, що впливає на рівень економіки держави та підвищення рівня забезпечення прав споживачів.

Переможці та учасники отримають дипломи й медалі під час урочистої церемонії. Інформація щодо підприємств-учасників буде оприлюднена.

Організація і проведення конкурсу здійснюються за позабюджетні кошти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До 5 грудня можна встигнути на конкурс «Кращий вітчизняний товар року»