Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Губернатор доручив зупинити незаконний вилов риби у Тясмині
25 листопада 2014, 17:40 Друк

Черкащани Максим Музика та Ілля Слободяник учора під час особистого прийому громадян прийшли до очільника області Юрія Ткаченка з проханням звернути увагу на проблему браконьєрства та незаконного вилову риби у Смілянському районі.

На думку чоловіків, проблема полягає у зловживанні службовим становищем Смілянської пошуково-рятувальної станції та неправомірні дії з боку правоохоронних органів і Смілянської міжрайонної прокуратури щодо розслідування фактів браконьєрства та незаконного вилову риби.

«Я знаю, що зараз формується Козацька рада, створена за Вашої, Юрію Олеговичу, ініціативи, яка вирішуватиме проблеми корупції, браконьєрства та інших важливих питань. Хочемо долучитися до її роботи, а також попросити допомоги козаків у боротьбі з браконьєрством на Смілянщині, – звертаючись до Юрія Ткаченка сказав Максим Музика, заступник голови громадської організації «Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини». – Зараз ми намагаємося навести лад на річці у Смілі, але, на жаль, є багато факторів, які унеможливлюють нашу роботу…»

На ефективності роботи таких громадських інспекторів наголошує і начальник екологічної інспекції Сергій Поліщук, який розповів, що з Максимом Миколайовичем та Іллею Миколайовичем вони вже тісно співпрацюють рік, здійснили багато спільних рейдів, вилучили 21 незаконний предмет вилову риби та провели зариблення річки Тясмин.

Тож за результатами зустрічі голова ОДА дав доручення направити для реагування листи до обласної прокуратури, УМВС, екологічної інспекції та пообіцяв взяти справу під особистий контроль.

«Коли влада дослуховується до думки громадськості – то у такому разі є належний результат», – підкреслив Юрій Олегович.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Губернатор доручив зупинити незаконний вилов риби у Тясмині