Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Команда з Худоліївки виборола Кубок АПК на змаганнях із міні-футболу
26 листопада 2014, 11:36 Друк

В традиційних змаганнях з міні-футболу на перехідний Кубок АПК змагалися 9 команд, а саме: ДЮСШ, «Чигирин», «Манеж-1» та «Манеж-2» м. Чигирин, «Богданівець» с. Суботів, «Дніпро» с. Тіньки, «Колос» с. Рацеве, «Тясмин» та «Оля» с. Худоліївки.

Худоліївська команда «Тясмин» з рахунком 7:2 виборола золотий трофей та медалі, повідомляє Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Чигиринської райдержадміністрації.

Суботнього дня ігри відбулися у трьох групах за коловою системою. Прикро, але до наступного туру змагань не змогли потрапити команди «Богданівець», «Оля» та «Манеж-1», які мали рівні шанси.

Недільний день був більш захоплюючим. Глядачі одночасно слідкували за цікавими матчами, які проходили на двох майданчиках. У першому поєдинку зустрілися футболісти ДЮСШ та «Дніпра». Обидві команди атакували, і лише єдиний гол Тараса Барвінка вивів ДЮСШ до перемоги.

У грі між командами «Чигирин» та «Тясмин»  результат виявився нічийний – 1:1. Миром розійшлися тіньчани з «Манежем-2» (рахунок 2:2), команда «Чигирин» посипалася у грі з «Колосом» 0:4.

Несподівано напруженим виявився поєдинок команд «Манеж-2» та ДЮСШ. Перерва пішла на користь команді ДЮСШ.

В іншому матчі упевнено отримала перемогу команда «Тясмин», забивши «Колосу» чотири м’ячі.

За бронзові медалі відбулася гра між рацівським «Колосом» та чигиринським «Манежем». Сильнішими виявилися останні, які забили п’ять м’ячів у ворота суперника.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Команда з Худоліївки виборола Кубок АПК на змаганнях із міні-футболу